• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 69
تشریح برنامه های فرهنگی شهرداری دزفول به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد
شهردار دزفول برنامه های فرهنگی شهرداری به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول را تشریح کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، محمد عتاب اهوازی امروز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: شهرداری دزفول همچون سال های گذشته برنامه های متنوعی را در حوزه فرهنگی و اجتماعی به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد تدارک دیده است.

 

 

فضاسازی گسترده شهری و برپایی جشنواره غذا به مناسبت چهارم خرداد

 

 

 وی از فضاسازی گسترده شهری و نصب ریسه و پرچم در اکثر مناطق شهر به مناسبت چهارم خرداد خبر داد و گفت: به مناسبت روز دزفول یک جشنواره غذا در بوستان رسالت در حمایت‌ از زنان خودسرپرست و ایتام برگزار می شود. این جشنواره از ۳۱ اردیبهشت آغاز و تا ۴ خرداد ادامه دارد و بازدیدکنندگان می توانند در تاریخ های ذکر شده از ساعت ۱۹ تا ۲۳ از این جشنواره بازدید کنند.

 

 

حرکت اتوبوس گردشگری و روایت گری دوران هشت سال دفاع مقدس 

 

 شهردار دزفول حرکت اتوبوس گردشگری و روایت‌گری جنگ و دفاع مقدس با استفاده از ظرفیت های گردشگری دفاع مقدس دزفول همچون مرکز فرهنگی دفاع مقدس، قطعه دست و پای شهدا و برخی نقاط موشکی را از دیگر برنامه های شهرداری دزفول به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد، عنوان کرد.

 

 برگزاری جشنواره عکس پایتخت مقاومت

 

 

عتاب اهوازی با بیان اینکه مسابقات مینی فوتبال جام مقاومت و پایداری توسط سازمان ها و مناطق شهرداری دزفول در مجموعه ورزشی شهدای شهرداری دزفول در حال برگزاری است، گفت: جشنواره عکس پایتخت مقاومت نیز به مناسبت روز دزفول برگزار خواهد شد.

 

 وی با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش عکاسی حرفه ای و عکاسی با موبایل برگزار می شود، اضافه کرد: موضوعات عکاسی برای حضور در این جشنواره شامل بافت قدیم دزفول، صنایع دستی و سوغات دزفول، طبیعت دزفول، دزفول مقاوم و موضوع آزاد خواهد بود و شرکت کنندگان می توانند با حداکثر ۳ اثر در این جشنواره شرکت کنند.

 

 شهردار دزفول بیان کرد: علاقه مندان می بایست آثار خود را با ذکر مشخصات خود در پیام رسان ایتا به شماره 09025485335 ارسال کنند.

 

 عتاب اهوازی در ادامه مشارکت در برپایی مواکب و جشن های روز دزفول با همکاری سایر ارگان ها در سطح شهرستان را دیگر برنامه شهرداری به مناسبت گرامیداشت چهارم خرداد برشمرد.

 

 

تعویض تابلوهای شهدا در ورودی شهر و برپایی جشن بزرگ روز دزفول

 

 

وی با اشاره به برگزاری جشن بزرگ روز دزفول در آمفی تئاتر پارک دولت در شامگاه سوم خرداد، گفت: طرح تعویض تابلوهای شهدا و سرداران شهید در ورودی شهر نیز به مناسبت چهارم خرداد اجرا می شود.

 

شهردار دزفول بیان کرد: به مناسبت چهارم خرداد چند برنامه در حوزه بانوان از قبیل برگزاری برنامه های ورزشی، گردهمایی در محل بوستان بعثت، بازدید بانوان شهرداری از قمش و سربطاق آقامیر و برگزاری کلاس های آموزشی و خانواده محور برای بانوان شهرداری تدارک دیده شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0