يکشنبه, 27 آبان 1397
عنوان : پیام تبریك شهردار دزفول به مناسبت روز خبرنگار
زير عنوان : شهردار دزفول در پیامی به مناسبت فرارسیدن ١٧ مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و فعالان این عرصه تبریک گفت.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ 
ساعت : ۷:۴۹:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

شهردار دزفول در پیامی به مناسبت فرارسیدن ١٧ مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، متن بیانیه مذکور به شرح ذیل است:

هفدهم مرداد ماه، روز نکوداشت سالروز شهادت محمود صارمی و همه خبرنگارانی است که در راه روشنگری و آگهی بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند.

این روز یادآور بزرگ مردانی است که ایثار و فداکاری را در راستای اعتلای ارزش های انسانی سرلوحه کار خود قرار داده  و تا آخرین لحظه به قلم و قداست آن  وفادار ماندند.

این روز فرصتی است برای بیان اهمیت خبر و خبر رسانی و ارج نهادن به خبرنگارانی که با وجود سختی های فراوان  در جهت انعکاس اخبار و  تنویر افکار عمومی، خالصانه و دلسوزانه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های اطلاع رسانی و انعکاس صحیح اخبار نقش بسزایی در ارتقای جامعه  دارد.خبرنگاری یک کار متعهدانه در قبال جامعه است و وظیفه آنها فقط محدود به اطلاع رسانی نیست بلکه ارائه واقعیت هاست.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران شهر مقاومت و پایداری، بهروزی و توفیق روزافزون برای ادامه فعالیت آگاهانه و اندیشمندانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.


تعداد بازدید : 73

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0