يکشنبه, 27 آبان 1397
    /  7
عنوان : آغاز عملیات مبارزه با جوندگان موذی با حضور مهندس دوائی فر در سطح مناطق سه گانه شهرداری
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ 
ساعت : ۸:۲۰:۲۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور شهردار دزفول عملیات مبارزه با جوندگان موذی توسط عوامل خدمات شهری مناطق سه گانه آغاز شد.

در آغاز اين طرح مهندس دوائی فر با حضور در میان کارگران و سایر عوامل دست اندرکار ضمن با اهمیت برشمردن اجرای صحیح این طرح در ارتقاء وضعیت بهداشتی گفت: با توجه به این که جوندگان موذی عامل انتقال و بوجود آورنده بیماری های متعددی برای انسان هستند و افزایش این موجودات می تواند تأثیر مخربی بر وضعیت بهداشتی و سلامت شهروندان داشته باشد از این رو با برنامه­ریزی­های انجام شده و مشاوره با صاحبنظران، عملیات مبارزه با این جوندگان که مورد درخواست شهروندان عزیز بود توسط شهرداری آغاز شد.

شهردار دزفول ضمن تذکر به جریان این طرح درخصوص رعایت موارد و ضوابط ایمنی در انجام طعمه گذاری برای جانوران موذی افزود: با توجه به این که عملیات اتلاف جانوران موذی با طعمه گذاری سمی انجام می شود کلاس هایی توسط واحد بهداشت شهرداری و متخصصین امر جهت آموزش پرسنل و کارگران مجری این طرح طی روزهای گذشته برگزار شده است که لازم است کلیه نکات آموزشی درخصوص ایمنی به دقت رعایت شود.

وی تصریح کرد: به اهالی مناطق و محل هایی که قرار است عملیات طعمه گذاری و مبارزه با جوندگان موذی در آنها انجام شود از چند روز قبل با نصب بنر در چندین نقطه از آن محل ها اطلاع رسانی خواهد شد.

مهندس دوائی فر خاطر نشان کرد: از خانواده های عزیز درخواست داریم به کودکان خود آموزش دهند که به مردار جانوران خصوصاً جانورانی موذی دست نزنند و در صورتی که به اجساد این جانوران دست زدند به سرعت دست های خود را شسته و ضدعفونی کنند.

شایان ذکر است عملیات اجرایی طرح مبارزه با جوندگان موذی از 13 مرداد 1397 آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت و طی اجرای این طرح کلیه مناطق شهر جهت اتلاف جانوران موذی طعمه گذاری خواهد شد.


تعداد بازدید : 90

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0